| deearrr a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea definitiva inghinala? este eficienta? este benefica? este dureroasa?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dureroasă da, dar şi eficientă.

| Janin a răspuns:

Buna! sincer eu am facut epilare definitiva pe mai multe zone inclusiv inginal si pot sa spun ca este eficienta dar nu atat de dureroasa pe cat se spune. Acum technologia in domeniul epilarii a avansat foarte mult. daca doresti poti incerca o sedinta gratuita la Eva Salon www.evasalon.ro si atunci vei vedea ca nu este deloc asa cum se spune. Bafta!