| greenstar a întrebat:

Merita sa imi cumpar converse? Imi plac All Star Gingham... da nu stiu, puteti sa imi spuneti daca merita? adica sunt rezistenti? se poate sa ma bata?

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

In primul rand si eu am converse All Star si pot spune ca pe langa faptul ca toate conversele de la All Star arata fain dar is si ff rezistenti. Adica la mine o pereche de papuci nu tine mai mult de 6-7 luni dar ei au rezistat un an si ceva si in continuare rezista fara sa dea semne ca in curand nu-i voi mai putea purta...smug