| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Mersul pe bicicleta te face sa slabesti? Dar saritul corzii? Ce alte sporturi ajuta la arderea caloriilor? Va dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Alea 2 ajuta. Mersul pe role ajuta la intarirea muschilor pe picioare, fotbalul la fel ajuta, pentru muschii picioarelor si pentru a da jos caloriile, si cam atat stiu pentru fetewinking

2 răspunsuri:
| crysstyann a răspuns:

Cel mai bine este sa alergi e adevarat ca si bicicleta si coarda te ajuta dar nu ca alergatul

| cikomilk a răspuns:

Da ajuta si mersul pe bicicleta si sa sari coarda dar eu pentru arderea caloriilor am facut timp de un an aerobic dance. poti incerca