| nevermind3322 a întrebat:

Mersul pe role se practica la toate varstele? Adica... nu e cumva ciudat sa vezi pe cineva la 40-45 de ani pe role? Chiar nu gasesc raspunsul la intrebare. thinking

3 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Depinde cum gandeste fiecare si te gandesti ca 40 ani nu esti batran dar unul de 18 ani nu considera asta dar daca e in forma de ce nu? ca doar nu se va plimba pe role daca are vreo problema de sanatate caci pe la varsta asta incep problemele

| ItsMatrix a răspuns:

Pai, oricine are voie sa se distreze, indiferent de varstra happy,
si da, mersul pe role chiar se practica la toate varstrele

| MissDyDee a răspuns:

De ce ar fi ciudat.mie mi se pare chiar dragut sa vezi cupluri la 40 50 de ani dandu-se cu rolele.e o imagine in care chiar si eu m-as putea vedea pe viiiitorlaughing