| TheNinthKoopa a întrebat:

Metin2: Am o sarcina la vanatoare ca sa omor 20 de amazoane comandant lase. De o saptamana tot caut si nu gasesc nicuna si ma gandesc ca niciodata nu o sa ajung sa omor 20 din astea. Nu e vreo cale sa anulez tasku, sa gasesc mai repede, poate chiar si un hack daca e ceva... numai sa scap de task... sad

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Pai te duci acolo in map 1 unde sunt o gramada de amazoane. Sa sti ca amazoanele alea sunt asa rosii si stau mereu 2 in grupa cu M juang tine minte m juang normala nu de aia lase

| popescu1 a răspuns (pentru YoYo):

Mersi mult YoYo

| AndreyDragan a răspuns (pentru YoYo):

Mersi YoYo! Am Gasit big grin

5 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Nu, nu poti dai ctrl +cu in acelasi timp si toate sarcinile de pe task iti vor disparea daca e ceva PM sagitta: regat galben PM tongueushMe.straight face Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut 2 in spatele blocului. Tata a omorat una. Si mama mi-a spus ca gasesti in lumea 10.

| popescu1 a răspuns:

Mersi YoYo le-am gasit le cautam de mult mersi mult :X:X