| coxx a întrebat:

Mi-a zis cineva ca daca imi tin mult in brate bichonul nu o sa mai creasca!
ii adevarat
fundawinking

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Chestia asta e o aiureala, dar are putin adevar.desi e un caine de statura mica,are nevoie, ca toate celelalte rase de caini, de miscare.sa nu ai impresia ca daca il porti putin dupa tine si`l lasi sa umble de unul singur se va obosi.ii trebuie si putin antrenament, mai ales pentru circulatia sanguina si relaxarea oaselor si muschilor, la fel ca si oamenii

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu nu-i adevarat

| alejinxique a răspuns:

Ii o prostie. Singuru efect negativ care il are e ca se va obisnui la tine in brate si va sari pe tine la un mom dat doar doar sa l iei in brate. Stai linistita. Daca ar fi ceva in neregula nu ar sta. Crede-mahappy. Sie u as vrea sa-l iau pe al meu in brate dar are 40kg (ciobanesc german). Imi e dor de vremurile cand era puihappy.

| Giovanna a răspuns:

E o aberatie, nu e adevarat laughing)