| Cattalina a întrebat:

Mi-a zis desteptu` de tati ca daca port verigheta pe mana [ a lui sau a lu mami sau pe care o am la indemana laughing ] nu te mai casatoresti rolling eyes, ii adevarata aceasta prostioara?hee hee

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Ep asta e un zvon daca porti verigheta d care ziceai sau orice inel p degetul p care s pune verigheta nu te mai casatoresti...
eu nu cred in zvonuri... daca e s te casatoresti, te casatoresti...

fundita?

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Nu este si se mai zice daca te imbraci in mireasa sau te matura cineva peste picioare nu te mai mariti sunt doar superstiti.

| Irinna a răspuns:

Eu una stiu ca nu este bine si ca aduce ghinion daca porti o vergheta care apartine cuiva casatorit.

| Blackwoman27 a răspuns:

Este o prostie dupa parerea mea.laughing

| AngoOra a răspuns:

Nu... logic

| Cattalina explică:

Cine a cerut funda a primit laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Miki_2661 a răspuns:

Nu cred. În orice caz sunt doar superstiţii. Şi eu am ţinut-o. Şi chiar am întrebat-o pe mama dacă este adevărat, şi mi-a spus că şi ea când era mai mica a făcut chestia asta, şi uite acum e căsătorită.
Eu nu cred în aşa ceva. Sper că te-am ajutat :*