| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am ars parul cu placa pentru ca o folosesc in fiecare zi daca nu imi sta aiurea si prins si desprins nu pot sa ma tung o pentru ca deja l-am tuns prea scurt ce sa fac sa nu mai am varfurile asa de despicate?

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Incearca un tratament cu ulei de ricin.

| Bratzz a răspuns:

Si eu am avut aceeasi probleme, dar pe parul curat am pus o masca, pe parul curat, facuta dintr-un galbenus, ulei de masline, miere si iaurt. pe mine m-a ajutat + ca nu-l mai fac acum. seara il prind intr-un coc pentru a sta cret a doua zi happy.

| Adrianuty a răspuns:

Du-te la un salon e infrumusetare mai renumi si intreaba ce poti face