| Alee_9909 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un samsung S5230 si as vrea sa schimb melodia de la mesaje.Cum pot face asta? Stie cineva un site cu aplicatii pentru acest telefon? Alta problema o am cu internetul:intru pe you tube si dau sa vad un videoclip si imi spune try again, incerc dar tot nu merge! Funda la cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| CasillasTH a răspuns:

Buna Maddy. Am raspunsul la ceea ce vrei tuh...deci :) pentru sunet la mesaje intrii la setari, la profiluri telefon si acolo iti apare o sageata rosie la fiecare profil, apesi pe ea si iti intra la alte chestii, tu trebuie sa schimbi de sus din dreapta in chenaru alb, sa pui la mesaje noi, acolo iti apare tot ce poti schimba la mesajele care le primesti, ai vreo 4 sunete pentru mesaj. Acum un sit...www.ss5230.com,gasesti orice in afara de teme. Akuma faza cea mai naspa, daca in celelate situri iti intra pe net la tel, iar la youtube nu, trebuie sa faci o resoftare, sau sai kauti p net. ceva de genu youtube for mobile, eu am fost si la cei de la Orange da nu au stiut ce este de facut. Sper ca ti-am fost de ajutor.Funda.pls

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msms mi-a folosit si mie raspunsul tau