| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Mi-am cumparat host pentru server de Counter-Strike la GameCp-TakeHost. Vreau sa modific serverul prin FileZilla si nu se intampla nimic la server. Am incercat sa pun un server cu totu dar nu merge. Ajutati-ma. nu vreau sa pierd 5e asa. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| vanzarics16 a răspuns:

"www.takehost.biz" o firma neserioasa adevarat...da`mi add vanzari0cs@yahoo.com te pot ajuta eu cu un host bun de calitate la un pret mic..si cu configurare lui addons ori ce mod..add:vanzari0cs

| PLOAE a răspuns:

TakeHost este o firmă neserioasă de hosting. Are doar un *membru* în staff şi acela fiind *fondatorul* firmei, BuBu. Poţi cere suport, nu cred c-o să te ajute cine ştie ce.