| 0bubu00 a întrebat:

Mi-am facut acum un id nou si nu stiu ce nume sa imi pun. aveti idei? poate sa contina si numele meu: gabytsa, gabytza, gabriela. dar vreau cv mai sofisticat. nu stiu, daca aveti idei.

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Lovegirl.gabytza, magnifiquegabytza,sweetheartgabytsa, wintergirlbabytza, etc.

| LarriBia a răspuns:

Iti dau un sfat.Incearca sa-ti creezi un Id cat mai decent.Cu numele tau de familie sau... Spune-mi,iti place cand vezi un ID de genul asta : draghutzica_frumusik[gabi]? Eu din pacate nu le suport. Deci,incearca sa te faci remarcata,nu prin,, luciu,, [adica partea exterioara, intens vizibila] ci prin simplitate