| Curea_George_2000 a întrebat:

Ma scuzati,dar vreau sa fac un canal de Youtube si nu stiu ce nume sa aleg,daca aveti idei v-as ruga sa ma ajutati cu niste raspunsuri,apropo nu vreau sa contina numele meu si nici smecher, boss sau alte chestii din astea(nu imi plac).Dau funda.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Ce vrei sa postez pe acel canal de Y2? Nu ai vrea sa te cheme '' bucatarul '' si sa postezi gameplay-uri, sau etc, imi dai cateva idei? happy

| Curea_George_2000 explică (pentru Jipa95):

Voi posta Gameplay-uri.