| wizzkidon a întrebat:

mi-am facut cont pe Okazii, si nu mi-am activat inca mailu care trebuie primit, am o problema cu mailurile straight face, si acum vreau sa imi fac alt cont, pe alt email... si acum cand dau inregistreazate ma baga pe linkul in care imi spune sa activez emailul!
Am mare nevoie de ajutor, vreau sa cumpar ceva.

P.S : Cum scap de chestia aia, si sa imi apara sa ma inregistrez... straight face

Funda.

4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Daca ai facut cont pe acel site de licitatii, nu cred ca poti sa iti mai faci alt cont, numele ramane acelasi, chiar daca ai alta adresa de email.
Incearca sa-i suni si sa le explici ca ai o problema cu adresa ta email, este virusata si trebuie sa-ti faci alta.

| robytoby a răspuns:

Dai clic pe link-ul primit pe email de la Okazii, pentru activare.

| Okaziiro a răspuns:

Salut! In pagina de activare a contului tau este afisata informatia "Dacă încă nu ai primit niciun mesaj click aici". Iti recomand sa accesezi optiunea "click aici" si sa introduci noua adresa de email, urmand ca in cateva minute sa primesti mesajul de confirmare. Pentru asistenta ne gasesti si pe suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

| victor73 a răspuns:

Cand mi-am facut eu cont mailul de activare mi-a aparut intr-un minut