| AdiMrr a întrebat:

Mi-am facut cont pe addmefast. com si am aproape 150 puncte. Voiam sa am mai multe like-uri la poza de profil si am dat sus, in stanga la add site/page. Totul a fost perfect doar ca la url am copiat link-ul pozei si a zis ca nu merge. Ce trebuie sa fac ca sa mearga si daca imi merge, ce fac dupaacea?

1 răspuns:
| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

In primul rand iti arata acolo type si dai la "facebook post like".Nu trebuie sa copiezi URL-ul...stai pe pfofilul tau, da click dreapta la poza de profil si da "copiaza adresa linkului". Trebuie de asemenea sa ai macar un like la poza de profil, altfel nu merge.Bafta!