| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Mi-am facut cont pe youtube si nu stiu cum sa imi fac videoclip sa il postez pe acel site! cine imi explica unde sa dau primeste funda! pls rasp rapid

5 răspunsuri:
| Goe_6264 a răspuns:

Salut, ca sa bagi clipuri pe youtube faci in felul urmator, intri pe site, te loghezi, pe bara de sus a pagini in dreapta scrie Upload apesi acolo, dupa iti va aparea o alta pagina si o sa scrie intr-o casetuta upload video dai acolo selectezi clipul dai ok dupa va trebui sa completezi niste campuri in care sa desri continutul, dai save si gata!

| Goe_6264 a răspuns:

Of fratica fa exact ce te-am zis, ai gresit tu pe undeva!

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Nici una din raspunsurile voastre nu m-a ajutat frustrated

| Gabytzaa98 a răspuns:

Pai.in primul rand, conteaza ce vrei sa contina videoclipul.programul se numeste Windows Movie Maker sau incearca`l si pe asta : Pro Show. Daca vrei sa il postezi, sus unde scrie youtube(dupa search) scrie Browse si Upload. Tu dai la Upload pentru a descarca filmul dorit big grin. sper ca ti-am fost de ajutoor big grin

| xXxAggReSSiVeEmOxXx a răspuns:

Da click pe browse si incarca un fisier.