| DulcikMik a întrebat:

Mi-am facut un id de baiat si l-am injurat pe un prieten foarte bun am vrut sa aflu multe iar el si-a dat seama imediat ca sunt eu.Acum ma simt penibil si nu mai stiu cum sa vorbesc cu el... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| misa_9064 a răspuns:

El crede acum ca il placi si probabil de aceea nu mai vorbeste cu tine. Tu incearca sa il convingi ca nu il placi si 2 spune-i ca iti pare foarte rau si ca creddeai ca este altcineva, merge mereu faza asta

4 răspunsuri:
| LolNope a răspuns:

Pai tu l-ai jignit.Ai face bine sa iti ceri scuze si sa nu te astepti sa te ierte imediat. Poate dura ceva timp. Tie ce ti-a venit sa il injuri? Ce ti-a facut? Daca ti-ar fi facut ceva asa de rau trebuia sa discuti cu el, si daca nu ti-a fost facut nimic nu esti un bun prieten si curand vei ramane fara niciunul!

| resp3ct a răspuns:

Il injuri si dupa vrei sa te impaci cu el?
nu ai ce sa mai faci
asa iti trebuie!

| Extasy a răspuns:

Spune-i ca ai glumit, ca oricum voiai sa ii spui adevaraul dupa ce vorbeai cu el.
Eventual ii mai poti spune ca ai glumit si cu altii poate il incalzeste asta cu ceva.

| Daariaaa_4244 a răspuns:

Ionelaroxi80 injuratio