| missLights a întrebat:

Mi-am incarcat cartela de Orange cu 5 euro.Cum imi activez optiunea de internet gratis?happy

1 răspuns:
| Mjdolhfi a răspuns:

Activezi optiunea cu 2500 de minute in retea, 75 minute nationale, 75 sms-uri nationale, mesaje nelimitate si internet gratuit. Daca e pentru prima data ti-o activeaza cu 4 euro.Dai *100#,apoi Orange Young=>Alegi 3, optiunea cu 2500 minute.etc.Dupa ce activezi optiunea dai din nou la *100#=>alegi servicii si PUK=>apoi 4 setari automate si introduci primele trei litere din numele producatorului [urmezi pasii de acolo]si se activeaza internetul gratuithappynu iti ia nimic sa faci setarile]. Bafta!