| Angel977 a întrebat:

Mi-am instalat gta san andreas si problema e ca nu pot sa scriu nimic.Am incercat sa scriu niste coduri si nu pot.Am apasat pe y (y e tasta pe care trebuie sa apas ca sa pot sa scriu coduri si alte chiestii) de vreo 30 de ori si nu merge, l-am re-instalat si tot nu merge. Spuneti-mi si mie(daca stiti), ce as putea sa fac ca sa pot sa scriu coduri?

Răspuns Câştigător
| cucaracia a răspuns:

Nu trebuie sa apesi nimica ca sa scrii codul il scrii acnd esti intrat in joc oriunde te afli si se activeaza iti si zice sus in dreapta ca s. o activat daca l-ai scris bine.winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiestii genul, chizda ma-tii wa shiobani! Invata sa scrii intai, dobitocule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuti lucriaza tastatura