| eliza a întrebat:

Mi-am instalat sims 3 si totul e bine da cand dau play imi zice ca nu gaseste discul si ca trebuie sa introduc cd cu sims 3 sad. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RooN a răspuns:

Cauta pe unu din cd-uri un folder in care sa fie crakul il copiezi unde este instalat jocul si va mergewinking
Crakul are aceeasi "poza" sau icoana ca si cel de pe ecran pus pentru a intra in joc.
Succeswinking

3 răspunsuri:
| eliza explică:

Am copiat crakul unde am instalat jocul dar tot nu merge sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce sa faci sa de dai cu capul de perete.vai laughinglaughing

| r3b3laa a răspuns:

Si iti dau si un cod care iti da 50. 000 de $ este motherlode