| ıllıllıßÿaıllıllı a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare:mai demult mi-am instalat sims 3(cineva mi l-a instalat)si acum am vrut sa imi instalez si sims 3 world adventures.a mers pana la un moment dat.dar dupa imi zicea ca este o copie falsa sau ceva de genu.si le-am sters pe sims 3 world advenures.cand sa intru pe cel normal zicea ceea ce imi zicea la celalalt(cu copia falsa).si le-am sters pe amndoua.mi-am instalat sims 3 normal si cand a terminat mi-a aratat ca inca mia am sims 3 world adventures.am cautat prin tot pc-u dar nu am mai gasit nimic.am dat play dar mi-a spus ca trebuie sa introduc CD-ul de la sims 3 world adventures.ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pana la urma ce vrei sa faci? Sa dezinstalezi sau sa instalezi Sims 3?
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| AlinKun a răspuns:

Dezistaleazal tot si sims3 si expantionul
si instaleaza iar. dupa baga crackul iar si gata