| ɐunʇzɐ a întrebat:

mi-am luat de curand un telefon samsung galaxy mini modelu e GT-S5570 sh mi-a dat sh cablu de datee doar ca atunci cand conectez cablu de date la calculator, nu-mi mai apar unele fisiere[poze, melodii] si vroiam sa va intreb de ce mi se dezinstaleaza cartela SD sh ce trebuie sa fac ca sa pot sa`mi fac poze cu telefonul' sh sa le bag in calculator? funda+vot:d

1 răspuns:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai,schimbi de pe memoria Telefonului, pe memoria externa.(CARD).