| Alexandru_Neagu_1967 a întrebat:

Mi-am luat o boxa portabila ANGABOR BO-A12 si din greseala am rut un fir mai pot face ceva?

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Am rupt firul ala de la mufa Jack? daca da nu ai ce sa ii mai faci! LAsa si tu mai multe detalii!

| Alexandru_Neagu_1967 explică:

Am facut-o avea inauntru de la acumulator doua fire si doua fire la difuzor dar amandoua pleca de la placa de control si cele care plecau de la placa spre difuzor s-a rupt si am adaugat fire noi in loc de alea dar am o problema cand o baga la incarcat la pc imi da miros de fum dar ea merge de ce?