| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi si bagat la spalat impreuna cu un tricou...si acum beleaua.in unele parti blugi au prins culoare dupa tricou...mor de nervi dabea mi am luat si imi plac ft mult.cu ce pot scoate petele de rosiatice? blugi sunt un crem-alb va rog un sfat urgent?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Incearca sa ii mai speli o data, dar singuri sa fie in cuva!

| Brilianta a răspuns:

Incearca cu venish happy

daca nu ia-ti altiitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste vannish:pui intr-un lighean apa calduta si vanish(nu prea mult)si lasa-i vreo ora.

dupa spala blugii cu detergent normal;-)

daca nu au iesit nu mai ai ce sa faci cu ei

sa stii ca exista niste hartii speciale care absorb culoarea care iese din haine (doar in masina de spalat pentru a preveni)acu nu mai folosescbig grin

funda?puppy dog eyes