| Mary496 a întrebat:

Mi-am luat o placa de par Remington Ceramic Slim 210 ca asta: http://www.amazon.co.uk/......B002C1AYBA

Ce parere aveti despre placile de par de la Remington(daca aveti sau ati avut)?
Credeti ca placa asta o sa tina mult? Eu nu o folosesc des, poate de 1-2 ori pe luna, nu prea vreau sa imi stric parul.

Thanks :)

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cele de la Remington intrec siplaca de par instyle poate ai auzit de ea ii de la tpo shop si dupa parerea mea este foarte naspa! pe care ai luat-o uh este foarte tare daca spui uh ca no folosesti decat 1-2 ori pe luna n-o sa-ti arda deloc parul exista crema dar si spray pentru protejarea parului iar cat despre placa nu este de unica folosinta va tzineee!

| kindness a răspuns:

Hei si eu vreau sa-mi iau de la Remingtonhappy. oare cum sunt alea de acolo!

| aLL3xandra97 a răspuns:

Si eu am o placa exact la fel... ma inteleg foarte bine cu ea.happy Poate sa te tina si o viata. Depinde cum o intretiiwinking

| Fluturemov a răspuns:

Am auzit ca sunt bune... happy oricum daca nu iti indrepti prea des parul o sa tina big grin

| Crisa_7503 a răspuns:

Şi eu am placă la fel :]. Şi e foarte bună. m folosit-o doar odată şi-a mers perfect :].
Şi în legătură cu arsul părului... Poţi folosi cremă specială ca să-l protejezi.Eu am primit un sfat de la cea la care m-am tuns şi mi-a spus că o pot folosi odaă pe săptămână după ce fac baie (dar cu părul uscat) şi pot folosi o cremă protectoare :].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu la fel acum de craciun prietenul mei mi-a facut-o cadoubig grinsunt bune...pe mine ma deranjeaza ca nu are buton de reglare a temperturii...si eu ma fac des cu ea. in fiecare zisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune placile de la REMINGTON, sunt profesionale. Folosesc si eu una, Remington Slim 210, este foarte buna si intinde parul...si pare sa imi tina. happy

| catalyna16 a răspuns:

Azi mi-am luat si eu una la felhappy. si am auzit casunt ff bune.