| Pissicuta a întrebat:

Mi-am pierdut incarcatorul de la tableta ce ma fac?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cautăl iar dacă nu, cumpăra altu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cumperi din aproape orice magazin de calculatoare incarcator pentru tableta ta. Preferabil sa mergi direct in magazinul de unde ti-ai si cumparat-o. Sunt sanse mai mari sa aiba acolo.

O zi placuta!

| Carmen100 a răspuns:

Iti cumperi altul laughing

| dorin1990 a răspuns:

Iti cumperi alt incarcator pentru modelul tabletei pe care il deti

| EU19 a răspuns:

Cumperi altul.Te duci la magazin si intrebi daca au, specifici ce tableta ai. Daca nu au, la une magazine poti da comanda direct si o sa-ti livreza altul acasa.
Un prieten de-al meu asa a procedat.

| Adytzzuy a răspuns:

Cat te mai tine bateria dai comanda pe net de incarcator! laughing

| Odin666 a răspuns:

Acum cam tate au incarcator USB. Gasesti in toate magazinele asa ceva si nu costa mai mult de 30 lei.

| Spiridus2008 a răspuns:

Daca stii ce incarcator ai nevoie intri aici si comanzi, http://www.tableta-android.ro/q-accesorii-tableta-filtru-type-incarcatoare, daca nu mai stii ce incarcator ai nevoie, trimiti un mesaj pe site cu modelul tabletei tale si iti vor spune ei ce ai nevoie. eu asa am facut si merge brici incarcatorul primit.