| cipri08 a întrebat:

Mi-am reinstalat Windows-ul xp, si nu mai gasesc cd-ul cu driverul de la placa de sunet. Placa de sunet este Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller [A-1] PCI. Am cautat foarte mult timp pe net si nu am putut gasi un driver bun, am gasit unul realtek (sau asa ceva ) si cand ajunge la ultima fila a install-ului pc-ul mi se restarteaza. Puteti sa-mi dati un link unde pot gasi driverul potrivit? Va implor!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| bogdanbogo a răspuns:

Poti cauta pe google AC'97 aduio conteroller si te da la situl lor (cred, ar trebui) acolo gasesti drivere pentru toate modelele lor de placa video siugr unu din alea mere