| andrei213 a întrebat:

Mi-am schimbat parola de la wireless si la telefonul meu a ramas sub numele wirelessului "cunoscut"si ii dau conecteaza si imi spune ca nu se poate conecta...etc. Cum fac sa bag parola noua ca sa mearga iar sa ma conectez la internet prin telefon? dau funda si vot

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Trebuie sa pui parola noua in telefon ca sa mearga.Nustiu cum e la tine dar al mine e dau pe wireless-ul meu si dau uitati apoi dai iarasi pe wireless-ul meu si scriu parola noua si dau conectare. Sper ca te-am ajutat.Pa,pa