| Anca8080 a întrebat:

Mi-ar placea sa fac un curs numit booty workout care include 4 sedinte pe luna(o data pe saptamana), cate o ora fiecare sedinta. In primele 30 min se fac exercitii pentru fese, iar in urmatoarele 30 minute se danseaza din fund. Tinand cont ca exercitii pot face si acasa, credeti ca acest curs ma poate ajuta sa invat sa dansez cu atat de putina practica?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare foarte putin o singura ora pe saptamana. Macar 2 sedinte pe saptamana sa fii avut.
Incearca acasa si daca chiar nu reusesti inscrie-te. daca chiar iti doresti asa ceva.

1 răspuns:
| Inteleptul99 a răspuns:

Te pot ajuta eu.