| Porttocalaaa a întrebat:

Mi-au aparut de curand pe dintii din fata la baza niste pete negre ca niste carii, dar nu sunt carii. Stiti cumva cum as putea sa scap de ele acasa? Va rog mult!

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Bicarbonat de sodiu cu apa si lamaie. Intreaba si medicul. Am si eu asa niste pete, dar medicul meu nu a reusit sa le scoata. Poate medicul la care mergi tu reuseste.

| TheRealDaniel a răspuns:

Freaca cu sare. dar mai bine mergi la un doctor, el stie mai bine ce este de facut.