| Pufuliky a întrebat:

Cand am fost la mare mi-au aparut niste pete albe pe brate...stiti din ce cauza? sau stiti cum as putea sa scap de ele pentru ca am pe amandoua bratele in partea de sus... FUNDITA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnMccoy a răspuns:

Da am avut si eu cateva pe spate dar mi-au trecut. am dat cu Clotrimazol. sper ca te-am ajutat. insanatosire grabnica! funda? :d

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un dermatolog, s-ar putea sa ai VITILIGO. Nu te trata dupa ureche, aceste pete se vor intinde pe toata pielea.

| maduts a răspuns:

Unele persoane au pielea mai sensibila, si eu cand merg la mare patesc la fel dar nu`ti fa griji, nu`ti raman semne si vor trece ele singuretongue
pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/