| anonim_4396 a întrebat:

Mi-e rusine sa ascult Adele pentru ca nu e frumoasa. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

E frumoasa! Si stai putin tu asculti muzica pentru iti place cum arata artistul/artisti sau pentru ca iti place cum suna muzica? Eu nici nu stiu cum arata toti producatorii/djii pe care ii ascult eu. ca doar ascult muzica nu ma uit la poze!

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Iti zic doar ca postezi niste intrebari puerile care nu prea au sens dar nici prea multa logica.
Acum sa-ti raspuns furumos, nu conteza aspectul fizic atata timp cat un artist se inmplica in ceea ce face.
Nu iti place sau nu iti place artist-ul/a, nu asculti.

| darrio2007 a răspuns:

Ti-e iti place muzica in functie de cum arata cantaretul? Esti rodul publicitatii din ziua de azi. Daca se vede 80% din sani si fusta cat mai scurta totul este ok.Pentru tine.Inseamna ca nu stii sa apreciezi talentul.Nu impartasesc parerea ta.

| Adelinesmile a răspuns:

1 la mana. Adele este chiar foarte frumoasa
2 la mana. Tu ai auzit`o cantand live? Cate dintre cantaretele " frumoase" pe care le asculti tu auasemenea talent? Nu mai fiiasa superficiala. Se vede ca esti doar o copila si nu stii ce este muzica de calitate.

| Holocaust a răspuns:

Loooooooooooooooooooooooooolwtf.

| Trolli a răspuns:

Si ei i-ar fi rusine daca ai asculta muzica pe care o canta!
Problem solved.

| positivity a răspuns:

Bine, deci îmi pare rău să spun asta însă tu nu ești un fan adevărat Adele.
Eu una nu sunt fană, însă ştiu să respect cântăreții cu o muzică diferită de ceea ce ascult eu.
Nu ar trebui să-ţi fie ruşine pentru că asculţi Adele. Fiecare ascultă ce vrea, şi unde vrea.
Iar dacă cineva îţi spune ceva, nu-l băga în seamă.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Nu e frumoasă?

Eu chiar o văd frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dracu' am citit?
Tu glumești? Ce contează cum arată? Frumusețea, în cazul ăsta, ajută doar la imagine, în niciun caz nu îmbunătățește sunetul. Cui îi pasă de aspect? Și da, știu că era o purcică acum ceva timp, însă a știut să se repare.

Nu asculta muzica artiștilor pentru cum arată ei și cum te vede lumea pentru asta, ascultă ce îți place pentru că îți place și cu asta basta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmmm, tu te crezi prea frumoasă?
După părerea mea Adele e super frumoasă, are milioane de fani la picioare.
Asa că nu o mai judeca fără să stii despre ce e vorbawinking.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu e frumoasa?! Ba da e.
Si de ce sa-ti fie rusine, nu conteaza cum arata, conteaza vocea. Si oricum...mai multa lume o asculta.
Pa, pa happywinking!