| MANDY_2679 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat la Burn Buddy.Aseara am plantat niste flori...si azi cand am intrat nu mai erau acolo :-s nici furate nu cred ca puteau sa fie pentru ca nu aveau cum sa fi crescut deja.straight face acum am ramas si fara bani si fara recolta. Ce sa fac?:-s

crying

Răspuns Câştigător
| tina28 a răspuns:

Probabil ai esit prea repede de pe joc si nu a avut timp sa se salveze...vezi ca jos in dreapta iti apare o discheta cand plantezi si trebuie sa ast pana dispare ca sa se ia in considerare

2 răspunsuri:
| MANDY_2679 explică:

Mersi pentru raspunsuri:* am intrat acum ai am vazut ca mi-au venit inapoi semintele pe care le plantasem ieri:*

| Flory_9956 a răspuns:

Daca ai vreun frate sau vreo sora poate ti-a intrat el/ea pe adresa ta...si ti-a recoltat toate celebig grin