| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe barn buddy de pe hi5, si am plantat niste flori. Tot terenul este plin de flori. Am intrat sa imi dau plantele cu fertilizator si am observat ca o floare numai era. Nu am sapato, si nu stiu ce s-a intamplat. de ce a disparut? dau funda sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel am patit si eu cu trandafirii. Am lasat calc deschis, si am crezut ca a intrat fratele meu si a sapat un trandafir.Era sa-l bat degeaba.multumesc!

5 răspunsuri:
| janynn a răspuns:

Poate in locul ala ai uitat sa o plantezi si ai apasat doar putin click cand ai plantat`o si ai trecut mai departe. mi se mai intampla si miewinking

| mee_2164 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Le plantez si cand intru mai tarziu vad ca nu mai e dar e in sacul ala.

| Lacoste a răspuns:

Pff si eu am patit asa, pusesem peste tot orhidee, erau pe la stadiul 4 si cand colo ...vad ca imi lipsesc doua orhidee... n-ai ce sa faci decat sa speri ca nu se mai intamplawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult :* oricum, am vazut si pe profilul cuiva aceiasi problema thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Janynn, nu aveam cum sa uit sa plantez in locul ala, pentru ca orhideele erau la stadiul 4. laughing mersi pentru raspunsuri :*