| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Mi s-a terminat spuma de par. Voiam sa imi fac bucle si sa mi le aranjez un pic cu spuma (altfel, nu mergeoh go on ) Ce as putea folosi in loc? (fara fixativ)

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

ASta mi-a povestit-o mami, o data a trebuie sa mearga la o nunta si nu mai avea nici spuma si nici fixativ, si a facut apa cu zahar, si a stat perfect laughing laughing

2 răspunsuri:
| coxx a răspuns:

Un gel de la farmec
... daca fixativ nu tongue
eu folosesc spuma si gelul acesta. nu stiu cum se numeste dar stiu ca e de la farmec
sper ca te-am ajutat
funda?

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Zeama de lamaie, crede-ma e acelasi lucru ca fixativul.winking