| Chocolate a întrebat:

MI s-a umflat laba piciorului stang, dar habar nu am de ce, va rog ajutor, aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Apeleaza la un medic, pentru un consult amanuntit.

| Robert5678 a răspuns:

Fugi la doctor, Cat mai rapid posibil!

Noroc!

| matadoru a răspuns:

Da-te cu fenilbutazona si maseaza apoi cateva minute in cateva zile iti trece

| stefania1997 a răspuns:

Buna.si eu am avut aceeasi intrebare legata de mine.Am fost la medic si... am periostul umflat, nu exista nici o solutie in afara de operatie, dar poate tu ai altceva du-te la medic. sper ca ti-am putut fii de ajutor. funda?

| irys a răspuns:

Sa sti ca ti se putea umfla daca te lovesti la el sau pantofii te strang nu stiu asteapta urmatorele raspunsuri!straight facelaughing