| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare mie sau in general artistii sunt(din domeniul muzicii si al cinematografiei) sunt mai inalti decat media populatiei?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ca i-ai vazut tu numai pe cei mai inalti ce Alex Velea e inalt?

| siriusblack98 a răspuns:

Ii poti cauta pe fiecare in parte sa vezi cam ce inaltime au.Majoritatea (cu mici exceptii) se invart pe la 1, 70+, nu mi se par cine stie ce girafe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mă, asa e, cred ca aveti dreptate

| tottoshi a răspuns:

Vrajala, doar ti se pare multi fac tot felul de trucuri sa para mai inalti, poarta tocuri, isi iau parteneri mai scunzi decat ei, trucuri de filmare etc etc.