| Ionutz_2646 a întrebat:

Miam adus aminte de un parfum vechi numit XO in care era Roberto Carlos.Cumva aveti idee daca miroase bine? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Miroase frumos am avut si eu pe rosiu, nu stiu de care zici tu dar miros frumos toate variantele tocmai am incercat ieri toate variantele cand am fost in real vruiam sa imi iua un parfum dar am zis ca imi aduce mosu unu.

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cum naiba a încăput Robi Carlos în sticlă? O. o De zici "în care era".
Ăla galben, exotic, e dulce şi persistent O. o pute fain big grin