| llllraullll a întrebat:

Mi-am adus aminte ca prin 2014-2015 aproximativ, era un youtuber Cosmin. Avea accent moldovenesc si facea tot felul de clipuri in care juca rolul mai multor personaje, gen cum facea Codrin Bradea intr-o vreme cu "Dracu" si "Roberto". Stiu ca cel mai vizionat clip al lui era unul in care parodia povestirea "Scufita rosie".
Are cineva vreo idee ce s-a intamplat cu el? Daca mai are cont de Youtube sau daca activeaza pe social media la momentul actual?

2 răspunsuri:
| Cduncfujndf a răspuns:

Andrei Cosmin...Da, încă mai face Youtube.

| llllraullll explică (pentru Cduncfujndf):

Nu de el zic. Cel la care te referi tu nici macar nu are accent moldovenesc.