| mafioata_7621 a întrebat:

Mie imi plac foarte mult cartile de la editura Chic deoarece sunt interesante. Ce carti mi-ati putea recomanda din aceasta editura?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| L a răspuns:

Potii sa tii un secret?, Se poarta nuntile, lectii de iubire.`, Vreau sa fiu V. I. P

| L a răspuns:

Poti*

| Annemary_2131 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut "un tip la inaltime". ciaw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autori tradusi in colectia CHIC, dar in limba engleza gasesti pe colibris.ro. Au preturi incepand de la 7 Ron cartea.
Incearca sa vizitezi showroom-ul colibris.ro, din strada Doctor Nicolae Tomescu nr 11. sau scrie un e-mail pe adresa sales@colibris.ro

| baubau_9290 a răspuns:

Eu am citit Ma dau in vant dupa cumparaturi si Poti sa tii un secret? si mi-au placut.acum m apuc de Jurnalul lui Brigdet Jones dar nu stiu cum e cartea:d