| GabrielAlone a întrebat:

Mie îmi place de o fată dar îmi e frica că dacă ii spun nu o sa mai vorbim, deci cum sa ii spun subtil ca o plac? Va rog ajutați-mă....

3 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Da-i o floare, fa un mic gest si apropie-te de ea, vezi poate muta ea prima.

| BaeUnicorn a răspuns:

In primul rand,nu trebuie sa iti fie frica de ceea ce simti.Ea este o prietena buna tie (din cate ai lasat sa se inteleaga) si sunt sigura ca nu va renunta la tine, chiar daca afla ca o placi.Da-i o floare, scrie-i o poezie, fii alaturi de ea cand are nevoie, incurajeaz-o si cel mai important:fii tu insuti.Sunt sanse sa se indragosteasca de tine.
Succes si, repet, sa nu iti fie frica!

| Alabaduh a răspuns:

1. Nu trebuie sa ii zici personal, dai de înțeles asta
2. Invit-o in oras si cumpara-i florile ei preferate
3. Inainte de astea asigurate ca nu are iubit
4. Poti sa-i spui prietenei ei ca o placi pe fata respectiva (prietena ei o sa-i spună si asa nu mai esti nevoit sa-i spui tu)
Alege. Bafta happy