| ღDiissyღ a întrebat:

Mie imi place de un coleg si cred ca ii place si lui de mine. De exemplu dupa ce am dat test la mate o venit la mine sa ma intrabe daca am stiut... Parca sa poarta mai diferit cu mine.
Ce sa fac? eu sunt mai timida si mi rusine sa recunosc...

2 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

El te place, tu il placi.Nu te costa nimic daca ii dai o sansa.Infrangeti timiditatea si incearca sa-l cuceresti!

| Brailapenet a răspuns:

Cel mai usor sa-i spui ca-ti place de el este sa-i trimiti un mesaj pe telefon sau sa-i spuna alta persoana. Oricum trebuie sa prinzi putin tupeu ca altfel. poate ai sa-l pierzi laughing