| EuDelia a întrebat:

Mie nu prea imi place iarna... e frig, foarte frig si cel mai rau: tata ma obliga sa port caciulastraight face

Stiu ca o face pentru sanatatea mea dar mie nu imi placestraight face
Caciulile imi fac fata foarte ciudatalaughing si in plus mi se electrizeaza parulstraight face

As vrea sa gasesc o metoda care sa il multumeasca pe el si cat de cat pe mine.

Imi puteti arata niste modele care se poarta iarna asta si care ar fi pretul estimativ?

Multumesc! (Funditaaa`!) laughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puneti un fular la gat si peste cap un fel de carpa ca musulmanii teroristi happy

| unknown a răspuns:

Uite aici cateva modele foarte dragute
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=25546640

| neacsumihai54 a răspuns:

Mie imi place cu gluga la geaca mi se pare mai confortabil ca nu ma ''strange la urechi''laughinglaughing si imi place ca mi face nasul mai miclaughinglaughing decat cu caciulalaughing