| medex3 a întrebat:

Miruna sau Camelia sunt nume de flori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camelia este nume de floare, http://farm1.static.flickr.com/124/405311852_6f4825584c.jpg?v=0, frumoasa nu?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Camelia stiu ca este nume de floare big grin.

| monyk a răspuns:

Buna, sincer nu am auzit de nicio floare care sa se numeasca Miruna sau Camelia, cel putin din cate stiu eu niciunu dintre aceste nume nu sunt nume de flori.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Camelia este nume de floare. Miruna, nu!

| Emena a răspuns:

Camelia da.de miruna nu stiu thinking

| madalicious a răspuns:

Din cate stiu eu Miruna nu este un nume de floare. Dar aveam o fata in clasa in a 8 a pe care o chema Camelia si cand erau floriile aducea bomboane.love struck Deci e un nume de floare Camelia.

| daii a răspuns:

Camelia este sigurhappy. iar de Miruna nu am auzit ca ar fi nume de floarethinking

by daiiwinking

| Rukhsandra a răspuns:

Camelia

| Ana a răspuns:

Camelia e nume de floare, de la camelii, la Miruna nu stiu.

| Malvina24 a răspuns:

Doar Camelia!

| Ea12345 a răspuns:

Nici unul thinking

| Klara a răspuns:

Miruna e un nume dacic, si n-are legatura cu nicio floare. Dar Camelia e nume de floare big grin

| kaya a răspuns:

Camelia e nume de floarehappy

| rosmery a răspuns:

Camelia e nume de floare :X