| litere123 a întrebat:

Motive pentru care bărbații nu sunt (toți) la fel! Nu au aceleași înclinații, obiceiuri, gânduri, nu vor același lucru...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Genetic vorbind, orice individ e unic (și sunt câteva miliarde)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hormonii.

| Reghqen a răspuns:

Deoarece fiecare persoană indiferent dacă este femeie sau bărbat cred în potențialele sale și fiecare dintre noi ne credem unici, frumoși, speciali față de ceilalți.
Este normal, dacă nu eram așa eram toți timizi, neincrezuți și așa mai departe.
Iar dacă aveam toți același obiceiuri, gânduri ar fi o planetă foarte plictisitoare.

| RoseWerthner a răspuns:

Stii ce n-am înțeles niciodată? Chiar chestia asta cu "toți/ toate sunt la fel"! Eu n-am cum sa gandesc asa nici daca as vrea! Ca intlanesti candva 10 persoane dintr-un anumit tipar asta nu iti garanteaza ca si următorii 10 vor fi la fel! Am intalnit tot felul de băieți, nici unul nu mi s-a parut la fel ca celălalt!