| InDaMix a întrebat:

Iubit/a sau prieteni?big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ambii...toti,ca prietenii pot fi mai mult decat doi!
Invata sa impaci si capra si varza, cat timp ii ai pe toti in sufletul tau, nu poti renunta la nici unul.
Foloseste-ti creierul!happy

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

thinking dupa parerea mea nici unul dintre ei...toti te vor dezamagi la un moment dat si vei avea de suferit de pe urma asta.Mai bine singurhappy

| Đϋffγ a răspuns:

Prieteni straight face

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Am facut odata greseala sa aleg prietena in locul prietenilor si am avut mult de pierdut. Dupa ce m-am despartit eram singur pana cand un tovaras ma iertat si am inceput iar sa umblu cu vechii prieteni.Deci nu mai aleg niciodata o fata in locul prietenilor mei happy.
P. S:Ceea ce am zis sa tina toti conthappy

| Jameson a răspuns:

Prieteni_____sau poate___cu timpul si______ depinde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a zis seby e adevarat mare laughing, dar dupa mine mai bine iubita, prieteni nu prea exista

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Eu nu renunț nici la prieteni, nici la iubit. Cine spune că trebuie să alegem dintre ei? E absurd. Dacă prietenii sunt adevărați și țin la tine nu te-ar pune să alegi dintre ei și iubitul tău. și nici el nu cred că ar face asta. happy

| Annutsa a răspuns:

Ambele. happy Daca iubitul tine la mine cu adevarat, nu m-ar pune sa aleg, iar daca prietenii sunt cu adevarat prieteni, nici ei nu m-ar pune intr-o astfel de situatie.

| Seby2018 a răspuns:

Nici unul. Te vor trada ambele variante.

| slatina a răspuns:

Iubitul trebuie sa-ti fie mai intai de toate prieten, deci iubitul