| anonim_4396 a întrebat:

N-am mai fumat niciodata narghilea pana acum. O sa incerc saptamana viitoare. Vreau sa imi spuneti daca are ceva efecte negative de la prima utilizare. Sau ziceti-mi mai multe detalii. E mai slab decat tigara nu?

fundita :*

4 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

In primul rand narhileaua nu o simti. adica ca pe tigare... dai tot aerul din piept si tragi cati poti direct in plamani. nu e cancerogen. si daca tragi preea mult si repede o sa ai o mare durere de cap! Distractie placuta big grin funda?tongue

| cuteandfunny a răspuns:

Eu stiu ca sunt niste carbuni acolo si fumu lor il inhalezi u...

| Jadis a răspuns:

Deci trag in plamani nu? Si ce chiar s-ar putea sa ma doara capu?

| UtzZza a răspuns:

Hi.no problem.nu patesti nimic.doar sa mananci inainte de mergi.si s nu bei mult ca te ia cu ametelitongue.e super. fumu ala dulce.depinde de ce aroma e.e mai tare ca o tigara normala.din cate stiu.mi-ai facut pofta acustraight face esti dator cu o fundatonguetonguetongue.glm:*