| TheNinthKoopa a întrebat:

Naruto-Arena: Cei care jucati si va pricepeti... trebuie sa fac misiunea The Redemption of Gaara. Puteti sa-mi spuneti niste echipa bune care pot sa le incerc?
Va spun acum ce caractere mai am:
Demon Brothers, Zabuza, Oboro, Shigure, cei 4 ai sunetului, Iruka, Yoroi, Cursed Seal Sasuke, Naruto (S), Sakura (S), Lee (S), Tenten (S), Shikamaru (S)
Si sa va spun si niste caractere cu care nu vreau sa fac echipa, pentru ca nu ma descurc cu ele:
Yoroi, Ino, Shikamaru, Chouji, Hinata, Shino, Sakura, Sakura (S)
Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| FireSou a răspuns:

Eu as sti o echipa buna dar u cum nu vrei sa joci cu el mai bine o las balta dar incearca

Gaara,Zabuza si kidomaru

Echipa initiala era : Gaara, Yoroy, oboro

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat