| Ađııa a întrebat:

Naruto Shippuuden nu s-a terminat, nu? Am auzit ca s'ar mai face o serie de Naruto. love struck E adevarat?batting eyelashes Fundiţă.:*

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Da,s'ar putea sa mai faca o serie Naruto, care probabil va incepe in toamna. happy

2 răspunsuri:
| alexb0y1998 a răspuns:

Deocamdata
cei din japonia fac cate un episod in fiecare joi si e tradus in romana cand s-a publicat cei din japonia au ajuns la ep 230 shippuden eu nu stiu ce serie urmeaza din cate am auzit parca e akepudden nu stiu sigur laughing

| bonniem98 a răspuns:

Se mai face o serie numita Naruto Akkipuden, unde naruto are 20 de ani sau mai mult.