| christos1234 a întrebat:

Nauruto Shippunden cate episoade o sa aiba? si cand incepe a doua serie? daca s-ar egala numarul de anime cu cel de manga si s-ar impreuna manga pe la ce episod ar fi in comparatie cu anime?

1 răspuns:
| AdrienneMaika a răspuns:

Shippuden are in jur de 300 si ceva din cate am vazut... aproape 400; sincer eu le'am vazut mai demult pe youtube in engleza si mi-a placut muult pentru ca e mai bine realizat decat prima parte (cand erau mici). Cand incepe nu stiu sa-ti zic, dar sunt site'uri unde le poti vedea in romana (orice episod vrei) Sper ca te'am ajutat cumva