| BeLLa_8336 a întrebat:

Ne-a dat la scoala sa facem un proiect la engleza, un stat din Usa si o personalitate care provine de acolo pe care sa o desenam pe o farfurie...si m-as bucura de niste idei cat mai explozive. Ce as putea lipi, desena sa arate fain? am nevoie de idei creativehappy

1 răspuns:
| Costică_6760 a răspuns:

Colonel Harland Sanders, Louisville, Kentucky. Arunci niște crispy strips (neapărat cu sos Glenn) în farfurie, și gata proiectul. Bon appetit!